Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Nauki i Kultury

AKTUALNOŚCI

Nasze działania.
28
lis

1 Charytatywny Bal Krasnala Hałabały

W dniu 28 listopada 2006 r.nasze stowarzyszenie zorganizowało wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza z SP nr 90 Charytatywny Bal Krasnala Hałabały pod patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza oraz Pani Dyrektor Barbary Gałązki. Impreza odbyła się w SP nr 90 im. prof. St. Tołpy we Wrocławiu i mogli w niej wziąć udział wszyscy chętni uczniowie z tej szkoły.

Głównym celem tego balu było bowiem zebranie pieniędzy na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci znajdujące się na ul. Bujwida 42.

Imprezę prowadził Daniel Pastuszka – prawdziwy muzyczny DJ z doświadczeniem, jeden z członków PROGRESSIO. Uczniowie z Klubu Wolontariusza do udekorowania sali balowej, wykorzystali prawie 500 kolorowych balonów, zadbały także o ciekawy program artystyczny dla uczestników. Wystąpiły dziecięce grupy taneczne specjalizujące się w tańcach nowoczesnych pod kierunkiem Pana Piotra Oleksiuka.

W trakcie uroczystości odbyło się wiele zabaw i konkursów z nagrodami. Dzieci wygrywały słodycze, drobne upominki oraz bilety do teatru. Wybrano także króla i 2 królowe balu. Po radosnych minach uczestników, wnioskować można, że Charytatywny Bal Krasnala Hałabały udał się wyśmienicie, a wszyscy goście bawili się pysznie.

Przemysław Duda