Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Nauki i Kultury

AKTUALNOŚCI

Nasze działania.
20
lut

2 Charytatywny Bal Krasnala Hałabały

Dnia 20.02 od godz 17.00 do 20.00 w SP nr 90 przy ul. Orzechowej 62 we Wrocławiu Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Nauki i Kultury PROGRESSIO wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza SP nr 90 zorganizowało dla wszystkich chętnych dzieci z klas IV – VI karnawałową dyskotekę charytatywną krasnala Hałabały.

Była to już druga impreza z cylku akcji charytatywnych prowadzonych przez Stowarzyszenie PROGRESSIO mających na celu pomoc chorym lub potrzebującym dzieciom.

Tym razem zbierane były pieniądze na wsparcie Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala im. J. Mikulicza-Radeckiego. Wstęp na dyskotekę wynosił 5 zł, a uczestników zabawy zebrała się blisko setka.

Całą zabawę prowadził członek Stowarzyszenia, Daniel Pastuszka – prawdziwy DJ. Impreza rozpoczęła się krótkim pokazem tańca nowoczesnego, który zaprezentowała uczennica Aleksandra Gil z kl. IV c.

W trakcie dyskoteki przeprowadzono wiele zabaw i konkursów. Był m. in. taniec z balonami na czas oraz konkurs „figury”. Wybrana została Miss i Mister Tańca. Dzieci wygrywały słodycze i drobne upominki.

Wszyscy dobrze się bawili (co widać na zdjęciach) i tylko trochę żałowali, że dyskoteka skończyła się tak szybko.